On 2026-06-14 18:28, eSSas wrote: > Esmė tame, kad suvis nebūtina kažką sakyti. Nei kam svarbu, kodėl TCC nepirkau, nei kodėl tu kažko negirdi Nu tai nereik tada verkt njusuose, jog kažkas kažkur kažkurioje ausyje tau zvimbia. Nes jei jau parašei, tai aš toliau pats nuspręsiu būtina ar nebūtina replajų rašyt. Maždaug taip njusai veikia.