On 2026-06-10 17:55, eSSas wrote: > Žaviuosi apiepensijinio amžiaus veikėjams tipišku apokalipsės laukimu. O pasaulio pabaiga kaip neateina, taip neateina... Abydna daaa? > > Suprantu natūralų niurzgėjimą, bet neverta jo pardavinėt už gyvenimo išmintį > > S. Ką tu apie tai supranti? Juk "mūsų laikais taip nebuvo!" :]