cia pypia turbut del to, kad zenklu atpazinimas ijungtas? On 11/06/2026 13:09, autopagalba wrote: > Greitai ten viskas keičiasi, gal nuo programos versijos priklauso. As kai > norejau toyota pirkti, pirmiausia su city bee vazinejau. Jokiu pyp nebuvo > del greicio. Nei corola nei yaris. > > Toyota salone buvo 3 demo corolos. Vienai pyp issijungia vaikstant per > setting. Antrai buvo padarytas pyp isjungimo shortcut and ekrano. Bet jis > neveikia. Trecia stovejo po stiklu salone, dar nevazineta - salone uzkurus > shortcut buvo aktyvus, galima ijungt/isjungt. > > Kodel visos skirtingos niekas negalejo paaiskinti. Ir niekas negalejo > paaiskinti kokia man atvaziuotu uz poros men. > > Kalbejo, kad tas shortcut tik dalinai veiks. Jei keiciasi greicio zona, pvz > is 50kmh i 90kmh vel reiktu spausti shortcut, nes pypses. Jei mieste > vazinesi kur 50kmh, uzteks viena kart paspausti shortcut ir bus tylu. > Nebent pateksi i 40kmh gatve - tada vel pyp. > > Nusprendziau nebeziureti i toyota, bent keleta metu. Gal kada susitvarkys, > jei nepabloges > > > > ManXP <man@giliai.px> wrote: >> Nu žinok 100% garantuoju, kad nebuvo nei vieno cypimo dėl greičio ir ta >> sistema buvo nuolat išjungta :) Nežinau ar susiję, bet ten buvo demo >> automobilis su ~1000 KM rida - tai gal gamintojas turi kažkokią galimybę >> padaryt kad veiktų "normaliai" kol duoda testuot klientams ir nenori jų >> užpist, o kai jau parduoda, padaro, kad nebūtų galima išjungt? >> >> On 2026-06-10 23:24, Herkus wrote: >>> Galvojai, kad 5l varikliai uzdrausti? :) >>> Skaiciuojamas visas gamintojo auto parko emisiju vidurkis. Isudzius >>> pakankamai EV, atsiranda vietos ir smagiu kubaturu varikliams. Plius, >>> emisiju kastai iskaiciuojami i ju kainas. Ir vilkas sotus ir avys >>> sveikos. Ferraris net dabar leidzia 6.5l variklius, ir nieko. >>> '25 porsche greicio alertai permanentu neissijungia, naujesnio softo, >>> kiek zinau nera. Eu reglamento nepakeite irgi. Bet labai apsidziaugciau, >>> jei nebutum susapnaves :) >>> >>> >> >> > > >