vienok, dėka visokių "nesąmonių" nuo 1990 žuvusių keliuose sumažėjo bene 5 kartus. Ir vis tiek dar kokią nors Daniją "lenkiame" turbūt dvigubai..... On 6/10/2026 9:32 AM, ABLomas wrote: > On 2026-06-10 07:26, Sail wrote: >> Manes didysis brolis jau neišgydys. > > Nu bet jei pagyvensi ilgiau - tai elementariai neturėsi pasirinkimo. > Kai kurios funkcijos yra tiesiog privalomos pagal standartus. > Pvz. nuo 2026'tų (implementinta jau dabar daug kur) - privaloma > vairuotojo stebėjimo sistema (DMS). Ir jei tu ją dar gali išjungt per > meniu, tai net nurodyta specifiškai, kad "turi įsijungt automatiškai" > kito važiavimo metu. > Tas pats ir su krūva kitų security settingų. Nenuostabu, kad vairuotojai > imasi įvairių keistų sprendimų, kaip "juoda izolkė" ant vairuotojo > kameros, autohotkey-style skriptų kompe kurie inicializuojant "sumaigo" > kad išjungt warningus ir t.t. > > Tai kai tau nebeliks seno važiuojančio šroto - nori nenori teks > pasimokyt ir su naujais auto "važiuot" =)