On 2026-06-16 12:47, Sail wrote: > Chebra, o čia jūs apie 199X metus lietuvoj, ar abie dabartines meksikos realijas? Aš tai parašiau aplamai, apie retas, bet pasitaikančias situacijas ir kaip jose pakištų koją eilinė "nuostabi" saugumo sistema. Lietuvoje paskutiniu metu tokių dalykų lyg ir nenutinka, arba tiesiog neteko girdėti, o kai kuriose kitose Europos sostinėse pasitaiko.