On 2026-06-15 00:22, Teisybės Dėlė wrote: > On 6/14/2026 8:38 PM, 70005 wrote: >> Pas mersą durų atidarymas esant užkurtam varikliui beveik visada >> virsta P įjungimu. > > > šitas aiškus iš karto ir džiugina. Dėl visa ko užmeti akį į atsiradusį P > ženklą skydelyje ir lipi lauk be rūpesčių. Pripratus gal ir nieko, bet ankstesnėse automatinėse mašinose - kad ir tam pačiam MB - tokių šposų nebuvo, ir negaliu pasakyti, kad būtų nors kartą tekę gaudyt pabėgančią mašiną dėl to, kad pamiršau įmest P. Na OK, vieną kokį kartą gal ir buvo;)