On 10/06/2026 07:28, Sail wrote: > O tu įsivazduoji kiek jų CEO per metus šaibų gauna? Tai atsakymas į užduotą klausimą yra skambiai autoritetingas NE. Ok > Atidirbi metus, tada pripisi protą kad nu tokios aplinkybės ir pan, tada > atidirbi dar vienus kol išmeta. > > Ir turi kokius 6 milijonus sąskaitoj, jei ne daugiau. Niuansėlis - neatsakingi pezalai iki tokių algų paprasčiausiai neišsitarnauja S. >> Įsivaizduoji save ceo vietoje po metinių -53% daugmaž stabilioje rinkoje?