On 6/12/2026 9:50 PM, ABLomas wrote: > ID4/ID5 turi sensoriką ant vairo. > SENSORINIAI MYGTUKAI ANT VAIRO ten iš vis nesuprasi kas - ir spaudosi N krypčių (visas blynas su 7 piktogramom) , ir liečiasi, ir braukosi. Pvz norint padidinti radijos garsą, reikia pirštą dėti ant minuso ženklo ir braukti link pliuso. it kiekvienas valdiklis gali turėti kelias reikšmes, priklausomai ar prieš braukydamas dar kažkur kažką paspausi, ar ne. Na bent avarinio mygtuką normalų mechaninį padarė 2026. Senesniam modely galėjai reguliuodamas sėdynių šildymą prisiliesti prie avarinio ir įjungti. Dar man vis klausimas - kokių velnių vasarą laikyti ant ekrano sėdynių šildymo indikaciją? Užgesinkit ją nafig, jei neįjungta ir lauke +25.