On 2026-06-19 14:18, RaR wrote: > Kad ne apie visas iniciatyvas sužinai - vadinasi nepakankamai aktyvus, > nepakankamai domiesi. Tu rimtai toks naivus ar trolini? Siūlai mesti darbą ir pilnu etatu sekti teisėkūros iniciatyvas, lobistų vizitus pas valdžią ir t.t.? Kitaip tariant, siūlai eiliniam piliečiui, turinčiam darbą ir gyvenimą, užsiimti anti-politika, anti-lobizmu? Kas už tai mokės? Jei visuomenė užsimano referendumo, jokie atmazai > ir visa kita negalioja, galioja įstatymai. Jo, tik įstatymai parašyti taip, kad parašus surinkti būtų sunku. > darys viską taip, kaip tau norisi ir patinka. Tam, kad kažką pakeisti > pagal save reikia įdėti tikrai daug pastangų ir sutelkti daug > bendraminčių. Tai ne tas pat, kas pabambėti njūsuose. Sutinku. Taigi vėl - reikia tapti tuo aktyvistu, kuris stumia tai, ko jam reikia. Aš ir sakau - niekas neturi tam laiko, kol turi ko pavalgyt ir valdžia visiškai ant galvos neužlipa. Todėl ir laimi aktyvistai. Nes jie tuo gyvena.