Tomas <t@t.lt> wrote: > Juokas juokais, bet šiemet per sezono atidarymą, krašto kelyje Nr. 140 > tarp Kačerginės ir Zapyškio, britvininkai ornganizavo lenktynes (su > žiūrovais pakelėj). Man nepasisekė ten važiuoti ir vienas lenktynininkų > beveik įsitrenkė kaktomuša. Ten ne motociklininkas buvo. Ten vienkartinis donoras. Tokie ilgiau vieno sezono negyvena. > > Taigi taip - dalį motociklininkų reiktų šaudyt grynai profilaktiškai. > > On 2026-06-11 11:34 priešpiet, Sail wrote: >> Jautrus tamsta. Motociklininkus šaudytum tikriausiai, nes maža ką. Ncap >> pas juos nekoks. >> >> On 2026-06-11 09:55, Dainiushas wrote: >>> laisvė baigiasi ten kai pradedi kėsintis į kitų žmonių laisvę, tame >>> tarpe gyvent. > >