O tai kas verčia pirkt su žemėlapiais? Ar dar šiais laikais kas varguoliškame segmente perka built-in navi? On 2026-06-11 01:57 popiet, autopagalba wrote: > Nezinau. Speju is savo zenelapiu, kurie gali buti pasene. > > Test drive vaziavau Gabijos g. Vilniuj. Nebuvo ten jokiu zenklu, turejo > galioti miesto 50kmh > > Toyota sugalvojo, kad ten 30kmh. Gal koks keliu remontas kazkada buvo. Ir > visa kelia pypsejo. Ir ziauriai garsiai pypsejo. Nes vaziavau 40-50kmh > > Galetu kas nors uzsiimti jais - liepti sutaisyti “grantini gedima”. > > Tomas <t@t.lt> wrote: >> On 2026-06-11 01:09 popiet, autopagalba wrote: >> >>> Kalbejo, kad tas shortcut tik dalinai veiks. Jei keiciasi greicio zona, pvz >>> is 50kmh i 90kmh vel reiktu spausti shortcut, nes pypses. Jei mieste >>> vazinesi kur 50kmh, uzteks viena kart paspausti shortcut ir bus tylu. >>> Nebent pateksi i 40kmh gatve - tada vel pyp. >> >> O iš kur tojota žino greičio zonas? >> > > >