RAV4 2.5 žviegia tiesiog važiuojant. On 6/11/2026 7:00 PM, Tomas wrote: > On 2026-06-11 06:24 popiet, Bronco wrote: >> On 2026-06-11 18:15, eSSas wrote: >>> O man net labai teko. Corolla Cross hybrid >> >> Neteko su tokia važiuot. Bugas ar fyčia? > > Teko važiuoti. Viskas ten OK. Tiesiog yra krūva žmonių, kurie įsėdę > tojotos hibridan mina gazą iki dugno ir laiko paspaudę. Tada konstatuoja > "smaugiamas žąsinas" ir išdidžiai apleidžia patalpas. > > Aš bendru atveju jokiose mašinose nevažinėju dugnais, tai nesuprantu > tokio testo paskirties.