On 6/19/26 07:48, Dainiushas wrote: > motociklininko šalmas, šviesos ir apranga Tai siulom gal tiems pas ka AI nevairuoja uzsideti salmus masinose, nu ir dar spalvotas liemenes, "kad naverniaka" saugu butu? :-)