On 2026-06-13 05:47 popiet, Bronco wrote: > On 2026-06-13 17:22, ManXP wrote: >> Neploviau ir atidaviau atgal visą aplipusį vabalais nuo 1500 KM >> magistralės važiavimo ir iki dabar bandau suprast, kas jam galėjo >> pasivaident dėl kažkokio įsivaizduojamo posūkio, kad magistralėj >> nusprendė stabdyt iki 50 km/h... > > Man įdomiau ar tai visų vw bugas ar fyčia? Nes tai jau rimta avarinė > situacija, o ne koks nors eilinis pim pim anojingas. Tikrai nenorėčiau, > jei į ją pakliūtų mano žmona ar kam nors taip suveiktų stabdžiai trasoje > priešais mane kai aš vairuočiau oldskūlą :] Čia fauvė fyčia. Mano 7 golfas irgi yra dėjęs ant stabdžių visiškai neavarinėje situacijoje - laimei paskui nevažiavo kokia fūra, tai viskas baigėsi lengvu rudu dryžiu.