tai ne kruizinant, mieste malantis. Na ir šiaip garso izoliacija tokia.... On 6/12/2026 11:35 AM, Tomas wrote: > RAVu važiavęs labai nedaug, negaliu komentuoti. Bet pvz. dvilitrės > korolos motoro apsukos važiuojant kreiseriniais greičiais paprastai > neviršija 1500/min, tai nėra ten kam žviegti. > > On 2026-06-12 11:26 priešpiet, Dainiushas wrote: >> RAV4 2.5 žviegia tiesiog važiuojant. >> >> On 6/11/2026 7:00 PM, Tomas wrote: >>> On 2026-06-11 06:24 popiet, Bronco wrote: >>>> On 2026-06-11 18:15, eSSas wrote: >>>>> O man net labai teko. Corolla Cross hybrid >>>> >>>> Neteko su tokia važiuot. Bugas ar fyčia? >>> >>> Teko važiuoti. Viskas ten OK. Tiesiog yra krūva žmonių, kurie įsėdę >>> tojotos hibridan mina gazą iki dugno ir laiko paspaudę. Tada >>> konstatuoja "smaugiamas žąsinas" ir išdidžiai apleidžia patalpas. >>> >>> Aš bendru atveju jokiose mašinose nevažinėju dugnais, tai nesuprantu >>> tokio testo paskirties. >> >