laisvė baigiasi ten kai pradedi kėsintis į kitų žmonių laisvę, tame tarpe gyvent. Žinok aš labai suinteresuotas, kad kai užsnūsi prie vairo, asistentai tavo geldą laikytų savo esimo juostoj o tave žadintų. On 6/11/2026 7:14 AM, Sail wrote: > Viskas būtų taip, bet gelbėjimas prievarta nieko nedžiugina, ypač > gelbėjamųjų. > > Padarykim pvz privestinai padžiauti teises nuo 70 metų. Juk kiek senolių > išgelbės, ir žiūrėk dar nekaltų irgi. Bet ar norėtum? > > Taip ir su visais nemylimais asistentais. Padarykit išjungiamus ir bus > laimė visiems. Bet juk jie geriau žino, tiesa? > > Vat nemyliu kai kiti geriau žino ko man reikia ko ne. Laisvė yra spręsti > pačiam ko tau reikia. O jos mažėja šioj srity. > > On 2026-06-10 20:30, Bronco wrote: >> Nes visi tie "evrosojuzo velnio išmislai" kartais gali blogai erdvėje >> besiorientuojančiam senoliui gyvybę išgelbėti.