On 22/01/2026 11:08, ManXP wrote: > Ten buvau gavęs kaip pakaitinį keliom dienom, tai nežaidžiau su visais > meniu, bet automatinis šildymo veikimas pagal nutylėjimą nelabai > protingas. Kai lauke +5 laipsniai, iškart įjungia 3-ią lygį vairo > šildymo. Nenorėjau eit per visus meniu ieškodamas ar yra galimybė > reguliuot šildymo lygius pagal lauko temperatūras, tai užkūręs auto > tiesiog išjungdavau vairo šildymą ir viskas. > > On 2026-01-22 12:00, DK wrote: >> Bet ar tikrai nėra šilumos intensyvumo valdymo? mygtukas ant vairo. 3 galingumai. rodo prieaisu skydeli kai spaudai. pasate tai yra automatinis sildymas pagal temperatura, bet nera koknerciu laipsniu. jungia nuo +5. viskas susyla momentaliai - po keliu minuciu isjungt viska reikia.