On 16/01/2026 19:21, foonia wrote: > Bronco <TRINTI_bronco.mail@gmail.com> Wrote in message:r >> On 2026-01-16 13:23, Tomas wrote:> Visi gi suprato, kad kalba ėjo apie Prancūziją ir Peugeot.Kodėl visi? Aš, pvz. pagalvojau, jog tu turi omenyje Švediją ir vovlo. Truputį per mandrai parašei. > > O as galvojau apie Seat, bet anys turejo sildomus vairus, gal per VAG linija Ne visi mlia turėjo, oj ne visi >>>> >>>>> S.