Didžiausi pasaulyje pajamų mokesčiai yra UK (69,5%) ir USA (65,6% Kalifornijoje). Tai USA atkrenta, nes atostogų neturi. Lieka UK Negi tai LandRoveris? On 1/15/2026 5:00 PM, DK wrote: > Šiuo metu vairuoju stebuklą iš šalies, kuri garsėja ilgomis atostogomis > ir nenoru dirbti, o prasigyvenusių žmonių pajamas apmokestina 80%. > Auto naujas, pagamintas 2025 metais (nu ok, tokiu atveju jau tik > apynaujis). Su pirštinėm ekranas nesispaudžia, sėdynės šyla kosmiškai > lėtai, o tokio išradimo kaip šildomas vairas nėra net maksimalioje > komplektacijoje. >