ManXP <man@giliai.px> Wrote in message:r > OK, už sarkazmą šiuo atveju + :) Bet turėjau galvoj, kad nors ir pats nekenčiu tų ekranų, su jais tikrai nėra problemos dėl pirštinių - nes "šiuolaikinį" (taip maždaug nuo 2010+ metų) auto galima pašildyt iš anksto ir tų pirštinių viduj tikrai nereikia. Nebent pas vairuotoją kažkoks fetišas pirštinėms :)On 2026-01-14 11:26, Tomas wrote:> Būtent, aš irgi nesuprantu kas trukdo žmonėms laikyti automobilius > šildomuose garažuose?> > Nu plem, pas mane trolike vairas labai letai syla, iki darbo tikrai nepasyla tiek kiek reikia. -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html