Bet ar tikrai nėra šilumos intensyvumo valdymo? Mano 2019 senuke net buvo. Yra tokia funkcija - susieti vairo šildymą su sėdynių šildymu. Įjungi sėdynių šildymą įsijungia ir vairas, vairo šildymo intensyvumas reguliajasi atskirai tapšnoklyje. Tai sėdynę gali nustatyti pvz. max ar vid., o vairą min. Gal atnaujintame modelyje ir tai sugebėjo sugadinti. On 2026-01-22 09:22, ManXP wrote: > Aš galvojau, gal čia mano rankos labai jautrios, pasirodo - ne. Naujam > Tiguan vairas tiesiog degina... > > On 2026-01-21 18:23, Teisybės Dėlė wrote: > >> >> persėdus į naują nepažįstamą vw karutį, pirma mintis "kaip bl tą >> karštą vairą išjungti?"