Bronco <TRINTI_bronco.mail@gmail.com> Wrote in message:r > On 2026-01-16 13:23, Tomas wrote:> Visi gi suprato, kad kalba ėjo apie Prancūziją ir Peugeot.Kodėl visi? Aš, pvz. pagalvojau, jog tu turi omenyje Švediją ir vovlo. Truputį per mandrai parašei. O as galvojau apie Seat, bet anys turejo sildomus vairus, gal per VAG linija -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html