On 2026-01-14 22:31, eSSas wrote: > Priminkit kas, ką tokio būtinai reikia valdyt ekrane, pradedant važiuot per speigą? Sėdynių/vairo/salono šildymą, radiją, dar kažką? Visiems skirtingai. Kažkas nieko nesukinėja ir laimingas, kažkam reikia pastoviai pasireguliuot, perjungt ar išjungt. Bet kartoju, pirštinės šioje vietoje nieko nekeičia, ekranai reaguoja į paspaudimus su pirštinėmis. O kaip dėl vairo sensorikos, tai kiti tegul papasakoja. Man kol kas pavyksta šitos nesąmonės išvengt.