O tai nežinai, kad tavo minimuose "šiuolaikiniuose" automobiliuose su sensoriniu valdymu yra automatinis šildymas/šaldymas? Gali per tą užpisantį ekraną užprogramuot dienas/laikus kada reikia šildyt/šaldyt. O jei nėra pastovaus laiko kada važiuoji (kaip pvz. mano atveju) - per telefoną (o esant netoli auto - per pultelį) įsijungi šildymą kada tik nori - atėjęs randi nutirpdytus langus, šiltą saloną, vairą ir sėdynes. O auto laikant garaže net ir to nereikia... On 2026-01-14 09:56, Lawrence Jamieson wrote: > > Taip, sėdi į auto ryte prie -16 ir opa, po poros sekundžių jame +20, > ane? Nu bliamba, gal nereikia tų lame excuzų. Veikia tas šildymas, bet > tokiomis sąlygomis kei dabar jam bent 10 minučių reikia, kad saloną > sušildytų.