Oi, pas švedus didžiausias įmanomas tarifas tik 45,6%. Beveik toks pat kaip ir Lenkijoje (45%) On 1/16/2026 5:00 PM, Bronco wrote: > > Kodėl visi? Aš, pvz. pagalvojau, jog tu turi omenyje Švediją ir vovlo. > Truputį per mandrai parašei.