OK, už sarkazmą šiuo atveju + :) Bet turėjau galvoj, kad nors ir pats nekenčiu tų ekranų, su jais tikrai nėra problemos dėl pirštinių - nes "šiuolaikinį" (taip maždaug nuo 2010+ metų) auto galima pašildyt iš anksto ir tų pirštinių viduj tikrai nereikia. Nebent pas vairuotoją kažkoks fetišas pirštinėms :) On 2026-01-14 11:26, Tomas wrote: > Būtent, aš irgi nesuprantu kas trukdo žmonėms laikyti automobilius > šildomuose garažuose? > >