taip. batai yra nenormalu :D On 14/01/2026 11:28, autopagalba wrote: > Cia tu? > > https://www.delfi.lt/gyvenimas/istorijos/kiaurus-metus-basomis-vaikstantis-vilnietis-verslininkas-tikina-kad-batai-mums-visai-nereikalingi-85663423 > > > Caponi <caponi@caponi.lt> wrote: >> Eikit jau, lepšiai, aš išvis savo garderobe neturiu nei pirštinių (nu >> apart darbinių), nei kepurių, nei šalikų, o šiais metais einant į lauką >> dar pilnai pakako maikės ir paprastos kožūchos :-) >> O bet tačiau pointas geras, tik greičiausiai iš "progreso" fanų gausi >> atsakymą, kad nėra ten prie ko nagų kišt, jei viskas gerai automatiškai >> reguliuojasi :-) >> >> >> -- >> Caponi >> Mazda CX-5 '24 2.5 AWD e-Skyactiv G >> >> On 2026-01-14 09:53, Lawrence Jamieson wrote: >>> 2026-01-14 09:23, Dainiushas rašė: >>>> emmm.....o pirštinių, kam? >>> >>> Nu gal truputį šalta? >> > > >