Negarantuoju, bet tojotoj koroloj ekranas rodos reaguoja į pirštinėtą pirštą. Reiks pabandyt, jei nepamiršiu. On 1/14/26 10:10 AM, Tomas wrote: > is tu ka greit prisimenu, veikia tik pas Volva, daugiau niekas neateina > i galva > > "Lawrence Jamieson" parašė naujienų news:10k7f2c$msp2$1@news.rkm.lt... > > Kaip sekasi su pirštinėm šiuolaikinius automobilius valdyti? :)