Vytas <privatus123@yahoo.com> Wrote in message:r > Ne. Manau, kad daug geriau kai vairavimui pirštinių išvis nereikia.-- Vytasfoonia <vardas@guglius.kom> Wrote in message:r> Vytas <privatus123@yahoo.com> Wrote in message:r> Jeigu tokį pac pirkai, tai pac ir durnas, nevyniojant vaton.-- VytasDK <kam.reikia@tas.zino> Wrote in message:r> Šiuo metu vairuoju stebuklą iš šalies, kuri garsėja ilgomis atostogomis ir nenoru dirbti, o prasigyvenusių žmonių pajamas apmokestina 80%.Auto naujas, pagamintas 2025 metais (nu ok, tokiu atveju jau tik apynaujis). Su pirštinėm ekranas nesispaudžia, sėdynės šyla kosmiškai lėtai, o tokio išradimo kaip šildomas vairas nėra net maksimalioje komplektacijoje.On 2026-01-15 08:06, Tomas wrote:> On 1/14/26 10:36 PM, Bronco wrote:>> On 2026-01-14 22:31, eSSas wrote:>>> Priminkit kas, ką tokio būtinai reikia valdyt ekrane, pradedant >>> važiuot per speigą? Sėdynių/vairo/salono šildymą, radiją, dar kažką?>>>>>> Visiems skirtingai. Kažkas nieko nesukinėja ir laimingas, kažkam >> reikia pastoviai pasireguliuot, perjungt ar išjungt.>>>> Bet kartoju, pirštinės šioje vietoje nieko nekeičia, ekranai reaguoja >> į paspaudimus su pirštinėmis. > Golfe nereaguoja. Koroloj - reaguoja.----Android NewsGroup Reader----https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.htmlTipo rekkia auto eit testuot su pirstinem?-- foonia----Android NewsGroup Reader----https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html----Android NewsGroup Reader----https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html As va ant sofos sededamas tik ka tableto ekrano sensitivity padidinau nes sausam ore pirstai neturi reikiamo kruvio ( tas pats ir saltyje), tad cia ne tik auto problema. Del sildomo vairo - neteko susidurt su tokiais kurie kaista momentaliai tad man auto tokiu oru pirstines butinos pirmoms 10 min. -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html