nesuprantu fetišo dėl šildomo vairo, rimtai be šildymo prie jo rankos gali prišalt? On 1/15/2026 5:49 PM, Vytas wrote: > Paskutinius gal 5 metus asmeniniai auto buvo su šildomais vairais > ir visom sėdynėm. Žmona rinkosi dabartinę mašiną pagal du > kriterijus: kad būtų graži, ir su šildomu vairu. > > P.S. dėl sportinio intereso dabar pabandžiau, pasirodo Volvo > ekranas tapšnojasi ir su pirštinėmis :) > >