Dainiushas <skirdain@gmail.com> wrote: > nesuprantu fetišo dėl šildomo vairo, rimtai be šildymo prie jo rankos > gali prišalt? Prie vairo gal ne, bet kadžio aliuminis bėgių perjungimo ryčagas eina šiknon. Prie -20 ir su prištinėm šalta bėgius perjunginėt :). > > On 1/15/2026 5:49 PM, Vytas wrote: >> Paskutinius gal 5 metus asmeniniai auto buvo su šildomais vairais >> ir visom sėdynėm. Žmona rinkosi dabartinę mašiną pagal du >> kriterijus: kad būtų graži, ir su šildomu vairu. >> >> P.S. dėl sportinio intereso dabar pabandžiau, pasirodo Volvo >> ekranas tapšnojasi ir su pirštinėmis :) >> >> > >