DK <kam.reikia@tas.zino> Wrote in message:r > Sugedęs gal?On 2026-01-14 15:35, foonia wrote:> Nu plem, pas mane trolike vairas labai letai syla, iki darbo tikrai nepasyla tiek kiek reikia. Nea, tiesiog tokia vairo mddziaga matyt, uzkaista, bet letai. Labiau uzmiestyje tinka nei mieste trumpais atstumais. -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html