Dukra mokosi KET, sprendžia testus ir parodė vieną klausimą kuris mane visiškai sutrikdė. Klausimas: Kuris kelio ženklas nedraudžia apsisukti? Ir keturi ženklai: 1. Sukti į kairę draudžiama (323) 2. Važiuoti tiesiai (401) 3. Apsisukti draudžiama (324) 4. Važiuoti į dešinę (402) IMO tai tik (1) sukti į kairę nedraudžia apsisukimo. Bet teisingas atsakymas 1, 2, 4 401. Važiuoti tiesiai Leidžiama važiuoti tik tiesiai. Kelio ženklas, pastatytas kelio ruožo pradžioje, galioja iki artimiausios sankryžos, nedraudžia sukti į dešinę, kai norima įvažiuoti į šalia kelio esančias teritorijas. Kelio ženklas, pastatytas prieš sankryžą, galioja tik toje važiuojamųjų dalių sankirtoje, prieš kurią jis pastatytas. Kelio ženklo reikalavimai netaikomi maršrutiniam transportui 402. Važiuoti į dešinę Leidžiama važiuoti tik rodyklės kryptimi. Kelio ženklas galioja toje važiuojamųjų dalių sankirtoje, prieš kurią jis pastatytas. Kelio ženklo reikalavimai netaikomi maršrutiniam transportui Na niekaip ženklų aprašymuose aš čia nematau, kad jie nedraustų apsisukti. Labai įdomūs jūsų komentarai.
