na, jei jau filosofuot - tai apsisukdamas tu apskritai važiuoji atgal, nei tiesiai nei į dešinę nei į kairę. Bet taip, tokie klausimai UŽKNISA On 1/21/2026 9:55 AM, Lawrence Jamieson wrote: > 2026-01-20 19:20, Caponi rašė: >> Ženklai svarbesni, kai kelio ženklinimas jiems prieštarauja. Šiuo >> atveju ženklai apsisukt nedraudžia, kelio ženklinimas draudžia - >> jokios kolizijos nematau. Būtų kitas reikalas, jei stovėtų ženklas >> "Apsisukimo vieta". >> Ir reikia suvokt, kad pagal KET apsisukt nėra ta pati krypties >> kategorija kaip į kairę, į dešinę ar tiesiai. > > Ženklo aprašyme pirmas sakinys: leidžiama važiuoti tik tiesiai. > Aš nelabau suprantu kokiom čia ekvilibristikom dar reikia užsiimti > reikia, kad "leidžiama važiuoti tik tiesiai" pataptų "leidžiama apsisukti"