Kad atvirkščiai, apsisukdamas tu visą laiką važiuoji pirmyn, tik kintama trajektorija :) On 2026-01-21 10:33, Dainiushas wrote: > na, jei jau filosofuot - tai apsisukdamas tu apskritai važiuoji atgal, > nei tiesiai nei į dešinę nei į kairę. Bet taip, tokie klausimai UŽKNISA >