Kartoju - apsisukt nėra ta pati krypties kategorija kaip į kairę, į dešinę ar tiesiai. Bet dar noriu patikslint situaciją - tu paklausei kodėl tokie atsakymai teste nurodyti teisingi, aš pabandžiau tau paaiškint. Jei nepatinka - viskas OK, niekam nieko įrodinėt nesiruošiu, tai tik mano KET interpretacija, kuri šiuo atveju sutampa su testo sudarytojo interpretacija. -- Caponi Mazda CX-5 '24 2.5 AWD e-Skyactiv G On 2026-01-21 09:55, Lawrence Jamieson wrote: > 2026-01-20 19:20, Caponi rašė: >> Ženklai svarbesni, kai kelio ženklinimas jiems prieštarauja. Šiuo >> atveju ženklai apsisukt nedraudžia, kelio ženklinimas draudžia - >> jokios kolizijos nematau. Būtų kitas reikalas, jei stovėtų ženklas >> "Apsisukimo vieta". >> Ir reikia suvokt, kad pagal KET apsisukt nėra ta pati krypties >> kategorija kaip į kairę, į dešinę ar tiesiai. > > Ženklo aprašyme pirmas sakinys: leidžiama važiuoti tik tiesiai. > Aš nelabau suprantu kokiom čia ekvilibristikom dar reikia užsiimti > reikia, kad "leidžiama važiuoti tik tiesiai" pataptų "leidžiama apsisukti"