Ženklai svarbesni, kai kelio ženklinimas jiems prieštarauja. Šiuo atveju ženklai apsisukt nedraudžia, kelio ženklinimas draudžia - jokios kolizijos nematau. Būtų kitas reikalas, jei stovėtų ženklas "Apsisukimo vieta". Ir reikia suvokt, kad pagal KET apsisukt nėra ta pati krypties kategorija kaip į kairę, į dešinę ar tiesiai. -- Caponi Mazda CX-5 '24 2.5 AWD e-Skyactiv G On 2026-01-20 17:55, Lawrence Jamieson wrote: > 2026-01-20 15:17, Caponi rašė: >> Nu čia man kelio ženklinimas neleidžia apsisukt. > Ženklai svarbesni už kelio ženklinimą, tad ženklinimas visai dzin