Galėti tai galima, bet draudžiama, o kas draudžiama už tai baudžiama. Bandyk apsisukti, gausi baudą. 2026-01-21 12:53, Nerijus rašė: > On 1/21/26 10:33, Dainiushas wrote: >> na, jei jau filosofuot - tai apsisukdamas tu apskritai važiuoji atgal, >> nei tiesiai nei į dešinę nei į kairę. Bet taip, tokie klausimai UŽKNISA > > Tai ple, ten galima apsikukti tam paveiksle kur prie bazes imete, > ar ne? Tarkime, dabar daug sniego ir liniju ant kelio nesimato. > Galima? > Nuolat ten vazineju, gerai butu suzinoti kvalifikuota ekspertu > nuomone tuo klausimu.