Cia Gelezinio vilko g. , Vilnius Gal irgi galima apsisukti? autopagalba <sventes@gg.lt> wrote: > > > > > Sniegas <n@gmail.com> wrote: >> Galėti tai galima, bet draudžiama, o kas draudžiama už tai baudžiama. >> Bandyk apsisukti, gausi baudą. >> >> >> 2026-01-21 12:53, Nerijus rašė: >>> On 1/21/26 10:33, Dainiushas wrote: >>>> na, jei jau filosofuot - tai apsisukdamas tu apskritai važiuoji atgal, >>>> nei tiesiai nei į dešinę nei į kairę. Bet taip, tokie klausimai UŽKNISA >>> >>> Tai ple, ten galima apsikukti tam paveiksle kur prie bazes imete, >>> ar ne? Tarkime, dabar daug sniego ir liniju ant kelio nesimato. >>> Galima? >>> Nuolat ten vazineju, gerai butu suzinoti kvalifikuota ekspertu >>> nuomone tuo klausimu. >> > > > > > >