Neišradinėk savų taisyklių. Jei stovi ženklas "Tik tiesiai", vadinasi tu negali daryti jokių kitų manevrų toje sankryžoje. 2026-01-21 10:16, Caponi rašė: > Kartoju - apsisukt nėra ta pati krypties kategorija kaip į kairę, į > dešinę ar tiesiai. > > Bet dar noriu patikslint situaciją - tu paklausei kodėl tokie atsakymai > teste nurodyti teisingi, aš pabandžiau tau paaiškint. Jei nepatinka - > viskas OK, niekam nieko įrodinėt nesiruošiu, tai tik mano KET > interpretacija, kuri šiuo atveju sutampa su testo sudarytojo > interpretacija. > > > -- > Caponi > Mazda CX-5 '24 2.5 AWD e-Skyactiv G > > > > > > On 2026-01-21 09:55, Lawrence Jamieson wrote: >> 2026-01-20 19:20, Caponi rašė: >>> Ženklai svarbesni, kai kelio ženklinimas jiems prieštarauja. Šiuo >>> atveju ženklai apsisukt nedraudžia, kelio ženklinimas draudžia - >>> jokios kolizijos nematau. Būtų kitas reikalas, jei stovėtų ženklas >>> "Apsisukimo vieta". >>> Ir reikia suvokt, kad pagal KET apsisukt nėra ta pati krypties >>> kategorija kaip į kairę, į dešinę ar tiesiai. >> >> Ženklo aprašyme pirmas sakinys: leidžiama važiuoti tik tiesiai. >> Aš nelabau suprantu kokiom čia ekvilibristikom dar reikia užsiimti >> reikia, kad "leidžiama važiuoti tik tiesiai" pataptų "leidžiama >> apsisukti"