Austrija ir UK apmokestina elektromobilius, nes nesurenka mokesčių už kurą. Ir toliau birbinsim su dyzeliukais :) https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/7/2772300/europieciai-uz-vazinejima-elektromobiliais-jau-susimoka-papildomai-kas-laukia-lietuviu