On 2026-01-01 12:06, ManXP wrote: > Lietuvoj elektra irgi pigi, jei turi saulės elektrinę. Nes LT viena iš > nedaugelio pasaulio šalių, kur už pagamintą elektrą SE turėtojai vis dar > atgauna kilovatvalandėm, o ne pinigais. Taip sakant, vasarą, kai elektra > kainuoja kelis centus, prigamini dahuja kwh, o žiemą, kai elektra > brangi, jas pasiimi atgal. Mitas, kad žiemą elektra brangi