Nežinau, kaip dabar, bet kai aš ten buvau, šeimininkas sakė, kad elektra labai pigi, nes gaunama iš hidroelektrinių. 2025-12-30 00:29, tranzoo rašė: > Bergenas, praktiskai vienintele vieta Norgej, kur lyja 2 metrus per > metus. elektra auto chargery ten kainuoja apie 6 nok uz kWh. grubiai 0.5 > euro. namuose kainos didesnes. Osle dabar 12 nok. dachuja. > > vienzo - vazineja jie ten elektra todel, kad kainuoja nusipirkt pigiau > ir mazia kas vaziuoja toliau 200 km. tarp miestu Oslas, Stavangeris, > Bergenas, Trondheimas - neprivazinesi - skrist pigiau ir greiciau. > tam kam reikia - turi dyzelius. > > On 29/12/2025 20:19, Sniegas wrote: >> Ar žinai kodėl? Nes pilna didelių ir mažų krioklių, bei daxuja vandens >> juose turbinas sukti, o kai elektra veltui, ko nepirkti elektrinės? >> Kai buvau Norgėje šeimininkas sakė - 2 metrai kritulių per metus. Jei >> taip Lietuvoje būtų pasaulinis tvanas. >> >> 2025-12-29 17:52, Kipšas rašė: >>> 2025-12-29 11:46, Apocalypto rašė: >>>> Austrija ir UK apmokestina elektromobilius, nes nesurenka mokesčių >>>> už kurą. Ir toliau birbinsim su dyzeliukais :) >>>> >>>> https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/7/2772300/europieciai-uz- >>>> vazinejima- >>>> elektromobiliais-jau-susimoka-papildomai-kas-laukia-lietuviu >>> >>> Net 98,4 proc. visų parduodamų automobilių Norvegijoje – elektromobiliai >>> >>> https://www.technaujienos.lt/net-984-proc-visu-parduodamu-automobiliu- norvegijoje-elektromobiliai/