Lietuvoj elektra irgi pigi, jei turi saulės elektrinę. Nes LT viena iš nedaugelio pasaulio šalių, kur už pagamintą elektrą SE turėtojai vis dar atgauna kilovatvalandėm, o ne pinigais. Taip sakant, vasarą, kai elektra kainuoja kelis centus, prigamini dahuja kwh, o žiemą, kai elektra brangi, jas pasiimi atgal. On 2025-12-29 21:19, Sniegas wrote: > Ar žinai kodėl? Nes pilna didelių ir mažų krioklių, bei daxuja vandens > juose turbinas sukti, o kai elektra veltui, ko nepirkti elektrinės? Kai > buvau Norgėje šeimininkas sakė - 2 metrai kritulių per metus. Jei taip > Lietuvoje būtų pasaulinis tvanas. >