Bergenas, praktiskai vienintele vieta Norgej, kur lyja 2 metrus per metus. elektra auto chargery ten kainuoja apie 6 nok uz kWh. grubiai 0.5 euro. namuose kainos didesnes. Osle dabar 12 nok. dachuja. vienzo - vazineja jie ten elektra todel, kad kainuoja nusipirkt pigiau ir mazia kas vaziuoja toliau 200 km. tarp miestu Oslas, Stavangeris, Bergenas, Trondheimas - neprivazinesi - skrist pigiau ir greiciau. tam kam reikia - turi dyzelius. On 29/12/2025 20:19, Sniegas wrote: > Ar žinai kodėl? Nes pilna didelių ir mažų krioklių, bei daxuja vandens > juose turbinas sukti, o kai elektra veltui, ko nepirkti elektrinės? Kai > buvau Norgėje šeimininkas sakė - 2 metrai kritulių per metus. Jei taip > Lietuvoje būtų pasaulinis tvanas. > > 2025-12-29 17:52, Kipšas rašė: >> 2025-12-29 11:46, Apocalypto rašė: >>> Austrija ir UK apmokestina elektromobilius, nes nesurenka mokesčių už >>> kurą. Ir toliau birbinsim su dyzeliukais :) >>> >>> https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/7/2772300/europieciai-uz- >>> vazinejima- elektromobiliais-jau-susimoka-papildomai-kas-laukia-lietuviu >> >> Net 98,4 proc. visų parduodamų automobilių Norvegijoje – elektromobiliai >> >> https://www.technaujienos.lt/net-984-proc-visu-parduodamu-automobiliu- >> norvegijoje-elektromobiliai/