O tai yra ko stebėtis? Chaliava ne amžina, ir ant biedniokų kupros , kaip sakant, amžinai nevažinėsi On 2025-12-29 11:46, Apocalypto wrote: > Austrija ir UK apmokestina elektromobilius, nes nesurenka mokesčių už > kurą. Ir toliau birbinsim su dyzeliukais :) > > https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/7/2772300/europieciai-uz-vazinejima-elektromobiliais-jau-susimoka-papildomai-kas-laukia-lietuviu