Sveiki, mašinai turėdavau žieminius ratus (padanga + ratlankis) ir vasarinius. Patogu: gali pats keistis, subalansavimui gali nuvežti ne per patį piką. Bet va mašina atsinaujino ir ji turi padangų slėgio daviklius. Ar vis dar įmanoma pasiruošti ratų komplektus ir juos pačiam keistis? O gal kažkaip gudriau galima elgtis? Vaidas