Čia visa bėda dėl gudrumo. Suprantu, kad tai hobis, bet kai užknisa, tai galima duoti išspręsti tiems, kas tuo užsiima. Aš va pas Augustą nuvažiavau, sumokėjau 100 eur, gavau daviklius, servise sudėjo į naujus ratlankius, sumontavo padangas ir viskas veikia. https://padangu-daviklis.lt/ On 2025-12-16 13:18, Sail wrote: > Nuskaitai ir įrašai su Autel programatorium, arba padarys kas nors už > tave kas jį turi. Tik kaip minėjau davikliai turi būt programuojami. Jei > klonuosi daviklius, skaityk viena procedūra penkmečiui. > > Ar nesipjaus neatsakysiu, bet tikriausiai bus viskas gerai. Jei padangas > transportuosi sykį, blogiausiu atveju parodys klaidą ir tiek žinių. > Iškrausi padangas ir vėl bus gerai. > > > > On 2025-12-16 13:13, Vaidas wrote: >> O kaip nuskaityti esamų daviklių numerius ir įrašyti į naujų daviklių >> numerius? Beje, ar nesipjaus jei nuimtosios padangos transportuojamos >> mašinoje ar sandėliuojamos sandėliuke už mūrinės sienos?