Nusipirkau paprasčiausiai antrą komplektą daviklių pagal kodą. Jokių programavimų nereikėjo. Baisiai mandras volkswagenas. On 16/12/2025 14:05, DK wrote: > Čia visa bėda dėl gudrumo. > Suprantu, kad tai hobis, bet kai užknisa, tai galima duoti išspręsti > tiems, kas tuo užsiima. > Aš va pas Augustą nuvažiavau, sumokėjau 100 eur, gavau daviklius, > servise sudėjo į naujus ratlankius, sumontavo padangas ir viskas veikia. > https://padangu-daviklis.lt/ > > > > > On 2025-12-16 13:18, Sail wrote: >> Nuskaitai ir įrašai su Autel programatorium, arba padarys kas nors už >> tave kas jį turi. Tik kaip minėjau davikliai turi būt programuojami. >> Jei klonuosi daviklius, skaityk viena procedūra penkmečiui. >> >> Ar nesipjaus neatsakysiu, bet tikriausiai bus viskas gerai. Jei >> padangas transportuosi sykį, blogiausiu atveju parodys klaidą ir tiek >> žinių. Iškrausi padangas ir vėl bus gerai. >> >> >> >> On 2025-12-16 13:13, Vaidas wrote: >>> O kaip nuskaityti esamų daviklių numerius ir įrašyti į naujų daviklių >>> numerius? Beje, ar nesipjaus jei nuimtosios padangos transportuojamos >>> mašinoje ar sandėliuojamos sandėliuke už mūrinės sienos? >