Bnv F10, f15 tiesiog pakeiti komplektus ir paspaudi reset Tpms. Zafira b nepykdavo ir nemestavo jokių klaidų, jei uždėti komplektą be daviklių. Kaip ir sakė, priklauso nuo mašinos. Vaidas <a@b.lt> Wrote in message:r > Sveiki, mašinai turėdavau žieminius ratus (padanga + ratlankis) ir vasarinius. Patogu: gali pats keistis, subalansavimui gali nuvežti ne per patį piką.Bet va mašina atsinaujino ir ji turi padangų slėgio daviklius. Ar vis dar įmanoma pasiruošti ratų komplektus ir juos pačiam keistis? O gal kažkaip gudriau galima elgtis?Vaidas -- ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html